.

IŠSIRINK PLANĄ

Išpardavimas baigsis už:

Start hostingas

€6.99 SUTAUPYK 57%

2.99/mėn.

20 GB SSD
1 MySQL Duomenų bazė
1 FTP paskyra
1 El. pašto dėžutė
cPanel

Svetainių kūrimo įrankis
NEMOKAMAS SSL

TOP

Premium hostingas

€12.99 SUTAUPYK 53%

5.99/mėn.

100 GB SDD
3 MySQL Duomenų bazės
3 FTP paskyros
3 El. pašto dėžutės
cPanel

Svetainių kūrimo įrankis
NEMOKAMAS SSL

Business hostingas

€18.99 SUTAUPYK 47%

9.99/mėn.

NERIBOTA GB SDD
NERIBOTOS MySQL Duomenų bazės
NERIBOTOS FTP paskyros
NERIBOTOS El. pašto dėžutės
cPanel

Svetainių kūrimo įrankis
NEMOKAMAS SSL

Svetainės kūrimo įrankis su visais hostingo planais!

  • NEMOKAMAS SSL
  • NEMOKAMA MIGRACIJA
  • cPanel

Susikurk svetainę ar elektroninę parduotuvę!

SVETAINĖS KŪRIMO ĮRANKIO PRIVALUMAI

Svetainės kūrimo įrankis su WordPress!

Revoliucija svetainių kūrime! Nuo šiol kiekvienas gali susikurti interneto svetainę! Nereikia jokių programavimo žinių! Rinkis iš neriboto skaičiaus dizaino šablonų ir pritaikyk juos savo poreikiams!

Svetainės kūrimo įrankis su daugiau nei 200 dizaino šablonų
Svetainės kūrimo įrankis

Elektroninės parduotuvės kūrimas su neribotu prekių skaičiumi!

Mūsų svetainės kūrimo įrankyje neribojame prekių skaičiaus! Savo elektroninėje parduotuvėje talpink tiek prekių, kiek tik tau reikia ir susikurk geriausią elektroninę parduotuvę savo verslui!

Ypač paprastas mokėjimų surinkimas už prekes ar paslaugas!

Svetainėje planuoji prekiauti internete ar tiesiog nori surinkti įmokas? Puiku! Mes tau paruošėme 20 saugių mokėjimo surinkimo būdų įskaitant: Paysera, Paypal, Stripe, Skrill, 2Checkout ir kitus!

Svetainės kūrimo įrankis
Svetainės kūrimo įrankis

Svetainės kūrimo įrankis su prisitaikančiu dizainu mobiliesiems!

Išmanus svetainės kūrimo įrankis automatiškai sukurs svetainės dizaino variantus prisitaikančius prie įvairių ekranų dydžio! Nesvabu per kur žiūrėsi savo svetainę: telefoną, planšetę ar kompiuterį!

SEO optimizavimas su svetainės kūrimo įrankiu - lengvai!

Būk randamas ir matomas internete! Svetainės SEO optimizavimas niekada nebuvo toks paprastas - tai galėsi padaryti vos keliais mygtuko paspaudimais svetainės kūrimo įrankyje!

Svetainės kūrimo įrankis
Svetainės kūrimo įrankis

Talpink nuotraukas, YouTube video, žemėlapius ir dar daugiau!

Užpildyk savo interneto svetainę emocijomis! Su svetainių kūrimo įrankiu lengvai pridėk nuotraukų galerijas, "YouTube" video, žemėlapius, mygtukus, užklausos formas ir daug kitų elementų - lengvai!

Išversk svetainę į skirtingas pasaulio kalbas!

Jei tavo svetainės lankytojai yra iš skirtingų šalių ar kalba skirtingomis kalbomis - su mūsų svetainės kūrimo įrankiu lengvai išversi svetainės turinį į bet kurią pasaulio kalbą! Tai taip paprasta!

Svetainės kūrimo įrankis
Svetainės kūrimo įrankis

Pagalba visada šalia!

Mūsų komanda dirba kiekvieną dieną, ištisus metus, tam, kad užtikrintų nepriekaištingą ir visapusišką pagalbą - kai to labiausiai reikia! Patirtis negali klysti, kuri tęsiasi nuo 2010 metų.

30 dienų pinigų grąžinimo garantija!

Esame įsitikinę, kad naudodamiesi mūsų paslaugomis liksite patenkinti, todėl suteikiame net 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją! Jei vis dėl to nuspręsite paslaugų atsisakyti - pinigus grąžinsime.

Rinktis hostingo planą

Dažniausiai užduodami klausimai

SVETAINĖS KŪRIMO ĮRANKIO DUK

Svetainės kūrimo įrankis padeda lengvai susikurti internetinę svetainę arba elektroninę parduotuvę be papildomų programavimo ar dizaino žinių. Lietuviškame svetainės kūrimo įrankyje pasirink šabloną ir jį pritaikyk pagal savo poreikius - tai paprasta! Svetainės kūrimo įrankį rasite visuose mūsų hostingo planuose.

Taip! Elektroninės parduotuvės kūrimas niekada nebuvo toks paprastas. Svetainės kūrimo įrankyje pasirink "Prekyba" ir pradėk kelti savo prekes. Prekių kiekis nėra ribojamas, todėl galėsi įkelti tiek prekių kiek tau reikia! Svetainės kūrimo įrankio pagalba tu galėsi lengvai suvesti produktų kategorijas, kainas, prekių kodus, kiekius ir kitas savybes. Taip pat, tame pačiame svetainės kūrimo įrankyje lengvai galėsi patikrinti esamus arba naujus užsakymus.

Taip! Svetainės kūrimo įrankyje pasirink "Prekyba" ir išsirink kokį atsiskaitymo už prekes būdą nori naudoti. Svetainės kūrimo įrankyje rasi net 20 saugių mokėjimo surinkimo būdų įskaitant: Paysera, Paypal, Stripe, Skrill, 2Checkout ir kitus! Surink mokėjimus už prekes ar paslaugas be jokio vargo!

Taip! Svetainės kūrimo įrankyje "Nustatymai" tada "SEO" ir suvesk norimus raktinius žodžius akimirksniu! Svetainės SEO optimizacija padeda užimti geresnes pozicijas tokiuose paieškos varikliuose kaip "Google". Svetainės kūrimo įrankyje optimizavimas paieškos sistemoms - ypač paprastas ir suprantamas!

Taip! Išmanus svetainės kūrimo įrankis automatiškai sugeneruoja svetainės dizainą, kuris prisitaiko prie įvairių ekranų dydžio: telefonų, planšečių ar kompiuterių. Svetainės kūrimo įrankyje galėsi gyvai matyti ir peržiūrėti svetainės dizaino versijas skirtingiems įrenginiams.

Visada! Mes dirbame 24/7 kad užtikrintume sklandų Jūsų darbą. Todėl galite būti ramūs, pasirinkę mūsų hostingo paslaugas.

Taip! Esame garantuoti, kad naudodamiesi mūsų paslaugomis liksite patenkinti. Tačiau, jei vis tik nuspręsite paslaugų atsisakyti, Jūs galite tai padaryti per 30 d. nuo paslaugų įsigijimo.